Český rozhlas Jazz Fest: vyhrajte lístky nejen na Donnyho McCaslina!

Už 13. listopadu zahrají na ČRo Jazz Festu v Jazz Docku kapely MalletQ, Luboš Soukup International Quartet a hlavně strhující Donny McCaslin. Můžete být u toho ‒ stačí zkusit štěstí v naší aktuální soutěži o lístky!

I když saxofonista Donny McCaslin patří už léta v jazzu k nejrespektovanějším postavám, teprve hostování na posledním albu Davida Bowieho Blackstar mu přineslo uznání u širšího publika. Jeho hudba je rockově živelná a syrová, sofistikovanost a invence přitom ale prozrazuje erudovaného jazzmana.

Za vlastní tvorbu byl třikrát nominován na Grammy, zatímco Bowieho Blackstar získalo ceny Grammy v celkem pěti kategoriích. Když Bowie objevil McCaslina roku 2014 v newyorském jazzovém klubu, nabídl mu i s kapelou doprovodnou roli na posledním albu jeho života, Blackstar. 

Poslouchejte Český rozhlas Jazz a dozvíte se soutěžní otázku, ukrytou v našem vysílání!

Vypsáno: 30. 10. – 7. 11. 2019

POZOR: Soutěžní otázku uslyšíte pouze ve vysílání stanice Český rozhlas Jazz a to po celé výše uvedené časové období v průběhu celého dne. Výherce tentokrát losujeme z došlých správných odpovědí.

O co se hraje? 

3 x 2 lístky na ČRo Jazz Fest (jde o místa na stání), 13. 11. 2019, klub Jazz Dock, Praha

Jak se zúčastnit? Odpověď zašlete na e-mail jazz@rozhlas.cz a do předmětu zprávy uveďte heslo „soutěž“. Podrobná pravidla soutěží si přečtěte zde.

Spustit audio
autor: ČRo Jazz

Související