Erik Truffaz oslaví výročí Bending New Corners. Vyhrajte lístky!

Erik Truffaz

Původem švýcarský trumpetista Erik Truffaz se po čase vrací do Čech. Zahrajte si o vstupenky na koncert v Paláci Akropolis. 

Letos je tomu 20 let, kdy na značce Blue Note vyšlo kultovní Truffazovo album Bending New Corners. Nahrávka ovlivněná jazzem i drum’n’bassem ovlivnila celou generaci hudebníků. Ku příležitosti tohoto výročí odehraje Erik Truffaz Quartet a rapper Nya omezené množství koncertů a k naší radosti bude Praha jednou z jejich zastávek. Truffaz odehraje koncert v klubu Jazz Dock (28. 9.) a také v Paláci Akropolis (27. 9.). Právě na koncert v Akropoli můžete vyhrát lístky. 

03057588.jpeg

Erik Truffaz, špička evropského jazzu, natočil bezmála 20 alb a prosadil se po celém světě. „Jazz se šťávou i duší, a spoustou otevřeného prostoru,“ napsal o něm Rolling Stone. „Inteligentní, nekompromisní hudba současnosti, kterou hrají virtuózní hráči s bohatou fantazií a odvahou,“ píše časopis JazzTimes. Ve Švýcarsku narozený a ve Francii žijící trumpetista, přezdívaný "Miles Davis acid jazzu" se svým kvartetem spojuje jazzové experimenty, drum’n’bass a hip-hop.

Poslouchejte Český rozhlas Jazz a dozvíte se soutěžní otázku, ukrytou v našem vysílání!

Vypsáno: 26. 8. – 15. 9. 2019

POZOR: Soutěžní otázku uslyšíte pouze ve vysílání stanice Český rozhlas Jazz a to po celé výše uvedené časové období v průběhu celého dne. Dva výherce tentokrát losujeme z došlých správných odpovědí.

O co se hraje? 2 x 1 vstupenka na koncert Erika Truffaze v Paláci Akropolis (27. 9., Praha)

Jak se zúčastnit? Odpověď zašlete na e-mail jazz@rozhlas.cz a do předmětu zprávy uveďte heslo „soutěž“. Podrobná pravidla soutěží si přečtěte zde.