Vyhrajte lístky na Respect Festival!

Mulatu Astatke
Mulatu Astatke

Tentokrát můžete soutěžit o čtyři páry vstupenek na červnový festival world music.

Dvaadvacatý ročník Respect Festivalu je opět pestrou směsicí namíchanou ze známých, osvědčených hvězd i z nových, neméně kvalitních objevů. Kromě několika separátních koncertů proběhne v pražských Holešovicích dvoudenní open-air, na kterém se představí ikony jako Mory Kanté, Tony Allen nebo Mulatu Astatke.

Velká jména doplní podobně slibné a originální projekty z Pakistánu, Rumunska, Indie nebo Spojených států, včetně kapely Invisible World českého basisty Tomáše Lišky. Kompletní program akce najdete zde.

Celkem čtyři páry vstupenek můžete vyhrát v naší aktuální soutěži. Stačí, když budete poslouchat Český rozhlas Jazz a správně zodpovíte soutěžní otázku.

Vypsáno: 15. 4. – 28. 4. 2019

POZOR: Soutěžní otázku uslyšíte pouze ve vysílání stanice Český rozhlas Jazz a to po celé výše uvedené časové období v průběhu celého dne.

O co se hraje? 4 x 2 vstupenky na dvoudenní open-air Respect Festival, 15. – 16. června 2019, V. HOLE (Železničářů 204/ 6, Praha 7, Holešovice)

Jak se zúčastnit? Odpověď zašlete na e-mail jazz@rozhlas.cz a do předmětu zprávy uveďte heslo „soutěž“. Podrobná pravidla soutěží si přečtěte zde