Vyhrajte nové album Vertiga!

21. listopad 2016

2 x CD NonononoNininini

Kapela Vertigo, pohybující se již přes deset let na špičce soudobé české jazzové scény, vydala na podzim páté studiové album s názvem NonononoNininini. Stejně jako předchozí desky Metamorphosis a Taj, působí i novinka kompaktním a koncepčním dojmem. Opět také dokazuje, že v konstantní cestě za novou formou, novým obsahem, novým zvukem a novým výrazem Vertigo na naší scéně jen těžko hledá konkurenci.

Skupina je držitelem Ceny Anděl za nejlepší jazzové album roku pro svůj eponymní debut z roku 2005 (Amplión Records) a pro třetí album Metamorphosis (Animal Music, 2011). Za druhé album Vertigo Quintet & Dorota Barová (Animal Music, 2008) i čtvrté album Taj (Animal Music, 2014) byla na tutéž cenu nominována.

Vertigo tvoří Marcel Bárta, Oskar Török, Vojtěch Procházka, Rastislav Uhrík, Daniel Šoltis a Dorota Barová.

Vypsáno: 21. 11. – 4. 12. 2016 POZOR: soutěžní otázku naleznete POUZE ve vysílání stanice Český rozhlas Jazz. Otázka je ve vysílání zveřejňována po celé výše uvedené časové období v průběhu celého dne. Odpovědět můžete na email níže.

O co se hraje? 2 x CD Vertigo – NonononoNininini (Animal Music, 2016)

Jak se zúčastnit? Odpověď zašlete na e-mail jazz@rozhlas.cz a do předmětu zprávy uveďte heslo „soutěž“. Podrobná pravidla soutěží si přečtěte zde.

Spustit audio

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.