Vyhrajte profilové album Tomáše Hobzeka!

Bubeník Tomáš Hobzek vydává po devíti letech od svého sólového debutu další desku pod svým jménem. CD Supernatural Phenomena může být vaše. Zkusíte štěstí v naší soutěži?

Tomáš Hobzek přináší na svém druhém autorském albu moderní jazzové kompozice natočené ve spolupráci se špičkovými hráči domácí jazzové scény – saxofonistou Marcelem Bártou, pianistou Vítem Křišťanem a kontrabasistou Tomášem Liškou. Perfektně sehraná a řadou koncertů dokonale prověřená kapela zde předvádí jedinečné a autentické výkony, společný cit pro improvizaci, energii a atmosféru.

Hobzek se vyprofiloval nejdříve jako člen kapel Organic Quartet a Points, dávno je však znám též spoluprací s mnoha dalšími hudebníky (David Dorůžka, Jaromír Honzák, Vojtěch Procházka, Christian Rover, Roman Pokorný), včetně řady zahraničních umělců, s nimiž nahrává nebo je doprovází na jejich evropských turné, i jako svébytný skladatel a lídr vlastního kvarteta.

Vypsáno: 24. 6. – 7. 7. 2019

POZOR: Soutěžní otázku uslyšíte pouze ve vysílání stanice Český rozhlas Jazz a to po celé výše uvedené časové období v průběhu celého dne. Jednoho výherce tentokrát losujeme z došlých správných odpovědí.

O co se hraje? 3 x CD Tomá Hobzek Quartet – Supernatural Fenomena (Animal Music)

Jak se zúčastnit? Odpověď zašlete na e-mail jazz@rozhlas.cz a do předmětu zprávy uveďte heslo „soutěž“. Podrobná pravidla soutěží si přečtěte zde.

Spustit audio
autor: ČRo Jazz

Související