Vyhrajte vstupenky na ČRo Jazz Fest!

4. prosinec 2017
Raphael Wressnig

Už šestý ročník našeho festivalu proběhne 18. prosince, tentokrát v pražském klubu U Staré paní. Vyhrajte dva lístky!

Hlavním lákadlem večera je funk-soulový varhaník Raphael Wressnig, do Prahy se ale také vrátí prvotřídní rakouský pianista David Helbock. Českou scénu tentokrát zastoupí Molotow Moloch Quartet.

Český rozhlas Jazz Fest představí rakouskou jazz-funkovou špičku

Raphael Wressnig

Stanice Český rozhlas Jazz ve spolupráci s klubem U Staré paní pořádá šestý ročník festivalu Český rozhlas Jazz Fest. Hlavním lákadlem večera je funk-soulový varhaník Raphael Wressnig, do Prahy se ale také vrátí prvotřídní rakouský pianista David Helbock. Jednodenní festival proběhne 18. prosince ve znovu otevřeném pražském klubu U Staré paní.

Dvě vstupenky na tuto akci můžete vyhrát v naší aktuální soutěži. Stačí, když budete poslouchat Český rozhlas Jazz a správně zodpovíte soutěžní otázku.

Vypsáno: 4. 12. – 17. 12. 2017

POZOR: soutěžní otázku naleznete POUZE ve vysílání stanice Český rozhlas Jazz. Otázka je ve vysílání zveřejňována po celé výše uvedené časové období v průběhu celého dne. Odpovědět můžete na email níže.

O co se hraje? 1 x 2 vstupenky na ČRo Jazz Fest, klub U Staré paní, 18. 12. 2017, 19.00

Jak se zúčastnit? Odpověď zašlete na e-mail jazz@rozhlas.cz a do předmětu zprávy uveďte heslo „soutěž“. Podrobná pravidla soutěží si přečtěte zde.

Spustit audio
autor: ČRo Jazz