Vinylový set DJ Jeffology: poslechněte si záznam

23. listopad 2021

Souljazz Orchestra, Monophonics, The Soul Investigators nebo David Sanborn… to jsou jen některá jména z playlistu dalšího dílu pořadu Vinyl Session, jímž nás tentokrát provázel Marek Novotný alias DJ Jeffology. Celý pořad poslouchejte se záznamu!

Vinyl Session je novinka ve vysílání ČRo Jazz. V tomto hodinovém bloku vysíláme hudbu výhradně živě, a to přímo z vinylových desek v našem studiu. Počínaje říjnem pořad naladíte každé 2. a 4. pondělí v měsíci, a to vždy od 14:00.

V tomto díle jsme se s Markem bavili také o jeho preferencích při objevování nové muziky, vášni pro brazilskou hudbu nebo třeba dilematu barevný versus černý vinyl.

V živě vysílaném pořadu se v současnosti střídají DJ Mikuláš, DJ Mary C, DJ Ultrafino a právě DJ Jeffology.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...